I spend about $60 a week for just food. 2 adults and 2 kids.
Probably close to $100 a month at Sam's for larger food items and the majority of our non food items. The only non food thing I get at the regular store is pullups, everything else is purchased at Sam's.
__________________
Sara Creating for absolutely no one because I don't think I know how to scrap anymore.
|