Thread
:
S/O Budgeting: Groceries
View Single Post
#
32
07-01-2009, 04:57 PM
jessica31876
Sweetsaholic
Join Date: Jun 2008
Location: Orlando, Florida
Posts: 10,658
also we make stuff like spaghetti because it can last for two dinners and lunch and it costs like 4 dollars plus maybe 2 for ground beef. We buy garlic bread and salad and for basically three meals we spend maybe 10-12 dollars
__________________
Dreaming of creating for Cindy Schneider, Studio Flergs & Kristin Cronin-Barrow
jessica31876
View Public Profile
View jessica31876's Gallery
Send a private message to jessica31876
Visit jessica31876's homepage!
Find all posts by jessica31876